• Как криминальный авторитет стал неприкасаемым и причем тут ФСБ и президент Порошенко — Марк Гордиенко
  Как криминальный авторитет стал неприкасаемым и причем тут ФСБ и президент Порошенко — Марк Гордиенко
  A STUDY ON WEBSITE
 • Ключевым вопросом в развитии Одесской области должна стать борьба с коррупцией и монополиями под четким контролем общественности
  Ключевым вопросом в развитии Одесской области должна стать борьба с коррупцией и монополиями под четким контролем общественности
  A STUDY ON WEBSITE
 • Нацполиция проверяет причастность Юрия Бродского к транзиту 5 млн доз героина — СМИ
  Нацполиция проверяет причастность Юрия Бродского к транзиту 5 млн доз героина — СМИ
  A STUDY ON WEBSITE
Понедельник, 02 Октябрь 2017 13:17

Муженко заважає Пашинському наживатися на війні

Начальник Генштабу Віктор Муженко блокує корупційні рішення комітету ВРУ з питань оборони і безпеки, головою якого є Сергій Пашинський.

Про це повідомив волонтер Роман Донік на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні нардеп Вінник (Іван, від фракції БПП, – ред.) поїде на базу боєприпасів у Чуднові. Потрібно розуміти що це за склад і чому на цей склад? Є у нас така собі компанія "Таско", яка займається переобладнанням і перепродажем боєприпасів. Продають переобладнані боєприпаси як нам, так і за кордон. Керує виходець з УОП (Укроборонпром, – ред.), такий собі Павлюков (Валерій, – ред.). За компанією стоїть Пашинський і Вінник. Вони лобіюють її інтереси і прикривають її діяльність", – пише волонтер.

За його словами, нещодавно комітет Пашинського прийняв рішення щодо розформування цього складу і передачі його компанії "Таско", яке мало пройти узгодження в Генштабі.

"Муженко заблокував рішення на своєму рівні. Мотивація проста – в країні війна, ЗСУ відновлять цей склад. З огляду на диверсії і необхідність піти від великої концентрації БК на декількох складах. Вінник оббиває пороги командування намагаючись "повирішувати" передачу. Але все вперлося в рішення Муженка. Звичайно, для Вінника, Пашинського і Ко кращий спосіб вирішити такі складності (як теперішні, так і наступні) шляхом зміни НГШ (начальника Генштабу Муженка, – ред.). Ці хлопці підсіли на оборонку і знімають в неї вершки три роки", – пояснює волонтер.

Донік рекомендує Віннику поїхати не на склад, а "наприклад, в село Веселівка в Житомирській області, де компанія "Таско" займається переобладнанням боєприпасів, з порушеннями правил протипожежної і вибухової безпеки".

Нагадаємо, фракція "Народний фронт" зажадали відставки глави Генштабу Віктора Муженка після пожежі на військовому складі в Калинівці Вінницької області.

Пізніше нардеп від БПП Іван Вінник оголосив, що заяву про звільнення Муженка буде подано протягом доби, проте цього не сталося.

Сам же Муженко не вважає себе винним у події.

logo