• У скандальної електростанції «Мирненська», що незаконно будується на Херсонщині, – шведське коріння
  У скандальної електростанції «Мирненська», що незаконно будується на Херсонщині, – шведське коріння
  A STUDY ON WEBSITE
 • Таємний конкурс на очільників ДАБІ: пресу не пустили на відбір кандидатів
  Таємний конкурс на очільників ДАБІ: пресу не пустили на відбір кандидатів
  A STUDY ON WEBSITE
 • Гитарист Flame — ”Под Елкой”: самый жаркий новогодний клип.
  Гитарист Flame — ”Под Елкой”: самый жаркий новогодний клип.
  A STUDY ON WEBSITE
Пятница, 07 Декабрь 2018 00:00

«Український Макрон» Новак може стати Президентом і підняти економіку Избранное

Трифункціональна економічна модель України допоможе нашій державі вийти з кризи і піднятися на вищий рівень розвитку. Про це написав вітчизняний економіст, політолог та громадський діяч Андрій Новак у своїй книзі «Як підняти українську економіку».

«Трифункціональна економічна модель України – це та схема, згідно з якою формуватиметься конкурентноздатна і надзвичайно ефективна українська економічна система. Вона ґрунтується на запровадженні механізмів підвищення ефективності роботи трьох головних функцій економічної системи. Мова йде про функції виробництва, продажу і розподілу. А ще має відбуватися покращення взаємодії цих трьох зазначених функцій», – зазначив Новак.

За його словами, така модель є новим для України підходом у розвитку вітчизняної економіки. Новак у своїй книзі розказує про об’єктивні системні і суб’єктивні методологічні першопричини затягування економічної стагнації в Україні крізь призму визначальних факторів економічної політики.

«Ціннісною складовою книги є пропозиція щодо запровадження в Україні комплексної методології взаємоузгодженого використання фіскальних і монетарних важелів економічної політики як необхідної передумови забезпечення зростання вітчизняної економіки», – сказав він.

За словами фахівців, такий підхід до вивчення економіки та впровадження новітніх схем сприятиме розвитку нашої країни. Вони зазначили, що Новак схожий у своїх поглядах та пропозиціях щодо розвитку економічної складової на чинного лідера Франції Еммануеля Макрона та може повторити його шлях до очільника країни і стати новим Президентом України.

logo