• Как криминальный авторитет стал неприкасаемым и причем тут ФСБ и президент Порошенко — Марк Гордиенко
  Как криминальный авторитет стал неприкасаемым и причем тут ФСБ и президент Порошенко — Марк Гордиенко
  A STUDY ON WEBSITE
 • Ключевым вопросом в развитии Одесской области должна стать борьба с коррупцией и монополиями под четким контролем общественности
  Ключевым вопросом в развитии Одесской области должна стать борьба с коррупцией и монополиями под четким контролем общественности
  A STUDY ON WEBSITE
 • Нацполиция проверяет причастность Юрия Бродского к транзиту 5 млн доз героина — СМИ
  Нацполиция проверяет причастность Юрия Бродского к транзиту 5 млн доз героина — СМИ
  A STUDY ON WEBSITE
Вторник, 24 Октябрь 2017 16:59

Дуже жалюгідне враження справило засідання Ради регіонального розвитку

Дуже жалюгідне враження справило засідання Ради регіонального розвитку, яке відбулось сьогодні. Запрошені до виступу чиновники замість того, щоб реально працювати, публічно хвалили Порошенка і в один голос розповідали, який він хороший реформатор. Насправді, це той самий «совок», лише в прямому ефірі телеканалів.
Міністри читають з паперів звіти, навіть не розуміючи написаного. Голови ОДА взагалі несуть якусь нісенітницю, в яку навіть ніхто не вслухається. Але свідомих громадян не введеш в оману. Порожній холодильник діє сильніше телевізора. Після сплати комунальних послуг, після походу на ринок за продуктами люди скоріше прийдуть на мітинг під Верховну Раду, ніж співатимуть осанни таким губернаторам, як Фищук, чи іншим чиновникам.
Гарна картинка на телебаченні, красиві слова, сотні чиновників в дорогих костюмах. Але, чомусь, не полишає думка про те, що якщо в один прекрасний день обласні і районні державні адміністрації зникнуть - ніхто цього не помітить.
Рада регіонального розвитку виглядає як психотерапія і самонавіювання в клубі анонімних корупціонерів. Це ще більше переконує, що цьому режиму скоро прийде кінець, і мотивує до боротьби з цим олігархічним порядком.

logo