• Чиновник Порошенка закупив у компанії Васадзе Mercedes: ціни вражають
  Чиновник Порошенка закупив у компанії Васадзе Mercedes: ціни вражають
  A STUDY ON WEBSITE
 • Смешко терміново звернувся до Зеленського і всього народу: приголомшлива заява
  Смешко терміново звернувся до Зеленського і всього народу: приголомшлива заява
  A STUDY ON WEBSITE
 • Мизрах Игорь: Премьер Смешко в команде Зеленского – самый реальный сценарий. Другие далеко позади
  Мизрах Игорь: Премьер Смешко в команде Зеленского – самый реальный сценарий. Другие далеко позади
  A STUDY ON WEBSITE
Суббота, 02 Сентябрь 2017 18:08

Це державний кордон України "Краковець".

Тут від учорашнього дня розмістилась мобільна бригада прикордонників, які готуються зустрічати Саакашвілі.

У мене питання - чому так не облаштували кордони з агресором Росією?

За ці фотографії спробували затримувати нашу активістку, застосовували силу та вимагали видалити фотографії.

Окрім того, нам стало відомо, що на всіх кордонах оголошена «червона» лінія загрози, що означає посилений режим загрози. Стоїть техніка, яка глушить інтернет та зв’язок.

Сьогодні на світанку 8 представників МВС Авакова затримали мого брата Давида Саакашвілі, коли він виходив з дому в Києві й вивезли в невідомому напрямку. Він юрист, мав посвідку про проживання в Україні, мабуть, таким чином намагаються вплинути на мене, щоб я передумав повертатися. Ви дуже погано мене знаєте, це як раз ще більше зміцнює мою рішучість захищати Україну та українців від бариг і їх свавілля.

Одночасно вчора на прикордонні пункти всього Західного кордону надіслали мобільні групи з Києва, тому що не довіряють місцевим прикордонникам. Завдання мобільних груп, в які в тому числі входять представники колишнього Беркута, не дати мені пройти та забрати паспорт. Ну що ж, зустрінемося на кордоні.

А забрали мого брата на цій машині.

Сегодня на рассвете 8 представителей МВД Авакова задержали моего брата Давида Саакашвили, когда он выходил из дома в Киеве и увезли в неизвестном направлении. Он юрист, имел посвидку о проживании в Украине, видимо, таким образом пытаются повлиять на меня, чтобы я передумал возвращаться. Вы очень плохо меня знаете, это как раз еще больше укрепляет мою решимость защищать Украину и украинцев от барыг и их беспредела.

Одновременно вчера на пограничные пункты всей Западной границы прислали мобильные группы из Киева, так как не доверяют местным пограничникам. Задача мобильных групп, в которые в том числе входят представители бывшего Беркута, не дать мне пройти и забрать паспорт. Ну что ж, встретимся на границе.

А увезли моего брата на этой машине.

logo